-30% – 20% Wyprzedaż certyfikowanych EKO Kosmetyków

wpis w: Varia | 0

-30% - 20% Wyprzedaż Końcówek Serii – Łap okazję  – Certyfikowane kosmetyki ekologiczne i naturalne NaturligtVis. Kliknij TUTAJ 

Oferta ograniczona do wyczerpania zapasów!

Robimy jesienne eko-porządki i oferujemy Tobie wyjątkową możliwość skorzystania z certyfikowanych, naturalnych i ekologicznych kosmetyków szwedzkiej marki NaturligtVis po rewelacyjnie niskich cenach sięgających do -30% ich standardowej ceny ( Wszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz TUTAJ ).

Ale to nie wszystko!

Jeżeli jesteś naszym klientem (kupowałeś u nas cokolwiek w ciągu ostatniego miesiąca, możesz skorzystać z dodatkowej zniżki, z tytułu kodu rabatowego, jaki posiadasz. Masz taki kod ? Dostałeś go wraz ze swoim zamówieniem ? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i wykorzystaj go w koszyku, – oprócz rabatu wyprzedażowego, otrzymasz  wtedy dodatkową zniżkę (u nas wszystkie promocje sumują się, fajnie, prawda ?!)

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem, a chciałbyś skorzystać z większej zniżki, nic straconego. Możesz to zrobić zapisując się na Newsletter (tutaj)  – wkrótce roześlemy Newsletter z dodatkowymi kodami rabatowymi. Aby otrzymać jeszcze większą zniżkę, zapisz się więc na Ekologiczny Newsletter (TUTAJ).

NaturligtVis ? Ale co to w ogóle jest ? 

Naturligt Vis to marka wysokiej jakości naturalnych, ekologicznych kosmetyków do twarzy, ciała i włosów, przeznaczonych do pielęgnacji w domu . Wszystkie produkty wytwarzane są we własnej fabryce na terenie Szwecji i posiadają certyfikat NaTrue.

Celem NaturligtVis jest dostarczanie produktów jakościowych, ekologicznych, naturalnych i w przystępnej cenie.

Kosmetyki wykonane zostały w trosce o ludzi, którzy będą je stosować i z poszanowniem środowiska naturalnego. Wszystkie produkty sygnowane marką NaturligtVis sa unisex i mogą być stosowane przez całą rodzinę.

Produkcja kosmetyków odbywa się ręcznie we własnym zakładzie w Sztokholmie, co pozwala na 100% dozór nad jakością i procesem produkcyjnym.

Do stoworzenia produktów wykorzystano starannie dobrane składniki, delikatne substancje powierzchniowo czynne i ekstrakty o sprawdzonym działaniu. Opakowania wykonane zostały w 100% z recyklingu tworzyw sztucznych.

Certyfikat NaTrue ? Co to takiego ? 

Wszystkie produkty NaturligtVis mają Certyfikat NaTrue.
Znak NATRUE jest Twoją gwarancją, że kupowany produkt jest tak naturalny, jak to tylko możliwe.

  • Naturalne i organiczne składniki
  • Delikatny proces produkcji
  • Praktyki bezpieczne dla środowiska
  • Brak syntetycznych zapachów i kolorów
  • Brak składników ropopochodnych ( prafainy, peg, -propylu, -alkylu, etc.)
  • Brak silikonów i pochodnych
  • Brak składników modyfikowanych genetycznie (zgodnie z organicznymi regulacjami Unii Europejskiej)
  • Brak naświetlania produktów końcowych i składników botanicznych
  • Produkty nie testowane na zwierzętach


WYPRZEDAŻ – 30 – 20% TUTAJ KLIKNIJ