Cholikan TIENS – resweratrol wyciąg z winogron dla układu krwionośnego

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Duża dawka resweratrolu pozyskiwana z czerwonych winogron jest silnym antyoksydantem, środkiem odmładzającym i regenerującym. Działa skutecznie przeciwmiażdżycowo, przeciwzakrzepowo, wzmacnia ścianki naczyń, poprawia ich elastyczność, reguluje ciśnienie. Resweratrol jest skuteczny w profilaktyce choroby wieńcowej, zawałów, udarów, żylaków, zakrzepicy, komplikacji cukrzycy, nowotworów. Poprawia widzenie, pamięć oraz kondycję skóry. Wyprzedza on 50-krotnie tak znane antyoksydanty, jak witamina E, a 20-krotnie witaminę C.

Substancje chroniące organ, jakim jest serce można znaleźć głównie w czerwonym soku winogronowym i czerwonym winie. Są to znane flawonoidy: kwercetyna i antocyjan oraz wspomniany resweratrol. Podczas gdy pierwsze dwa flawonoidy są obecne już w soku z winogron, to resweratrol tworzy się dopiero podczas procesu powstawania wina. Substancja ta ma zdolność osłabiania oraz w dużym stopniu hamowania procesu sklejania się płytek krwi. Japońscy naukowcy w czasie badań przeprowadzanych na zwierzętach zdołali za pomocą resweratrolu zapobiec miażdżycy, natomiast we Francji testy na zdrowych mężczyznach wykazały, że substancja ta także u ludzi skutecznie wstrzymuje proces sklejania płytek krwi.

Inną ważną substancją hamującą krzepnięcie krwi jest kwercetyna. Razem z innymi flawonoidami spełnia funkcję antyoksydantu (antyutleniacza) i zapobiega miażdżycy. Winogrona zawierają także dużą ilość kwasu calgowego (jednego z kwasów fenolowych), który wiąże i unieszkodliwia niebezpieczne substancje rakotwórcze takie jak benzopiren i wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Flawonoidy wiążą wolne rodniki i w ten sposób zabezpieczają komórki przed uszkodzeniem. Kwercetyna, główny składnik flawonoidów zawartych w winogronach, skutecznie zwalcza wirusy. Resweratrol zapobiega powstawaniu arteriosklerozy.

 

CHOLIKAN – RESWERATROL – naturalny wyciąg z winogron TIENS KUPISZ W NASZYM SKLEPIE W WARSZAWIE TUTAJ

Cholinka resweratrol ekstrakt z pestek winogron TIENS (3)
Cholinka resweratrol ekstrakt z pestek winogron TIENS (3)

 

WSKAZANIA WEDŁUG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ:
Choroba Parkinsona
Cukrzyca
Endometrioza
Encefalopatia
Hemoroidy
Gruczolak tarczycy
Jaskra
Kłębuszkowe zapalenie nerek
Miażdżyca
Migrena
Nadciśnienie tętnicze
Nadczynność tarczycy
Udar mózgu
Zapalenie tarczycy
Żylaki i zapalenie