Diagnostyka chorób wewnętrznych przyjęcia u lekarza irydologa, Warszawa, Karowa 18a, 11 kwietnia 2014

wpis w: Aktualności | 0

Jeżeli od dłuższego czasu borykasz się z problemami zdrowotnymi i nikt nie mógł Tobie dotychczas pomóc – PRZYJDŹ do naszego Centrum w Warszawie, 11 kwietnia ! Jest to okazja dla Ciebie, aby skorzystać z fachowej diagnostyki lekarza, który skutecznie leczy pacjentów w Polsce i zagranicą.

Dlaczego warto przyjść i skorzystać z diagnostyki dr. L. Gonorowskiej?

Dr. Gonorowksa jest lekarzem medycyny ze specjalnościami : irydologia, pediatria, pulmonologia, ftyzjatria. Nie działa, tak jak lekarze z Twojej przychodni, stosuje głównie naturalne metody leczenia oparte o terapię ziołową, skutecznie niwelującą zmiany chorobowe.

Dr Ludmiła Gonorowska

IRYDOLOG – specjalista chorób wewnętrznych, chorób płuc i chorób dziecięcych

11 kwietnia 2014 roku
w Centrum Zdrowia i Urody SVEA
w Warszawie
przy ul. Karowej 18a
( dwa kroki od Krakowiskiego Przedmieścia, drugi budynek za Hotelem Bristol )

Wczesna diagnostyka chorób, leczenie i wspomaganie leczenia metodami naturalnymi

Zapisy:  telefonicznie: 22 847 75 87
(w godzinach 10:00 – 19:00)

mail: kontakt@sveaholistic.pl

Zapisać się można także poprzez formularz kontaktowy na dole strony; wypełniając formularz wpisz koniecznie dokładną godzinę wizyty – oddzwonimy do Ciebie i potwierdzimy rezerwację terminu.

Dlaczego warto ?

Diagnostyka i stosowane metody leczenia dr. Gonorowskiej, są skuteczne w:

nerwicach, bezsenności, reumatyźmie, astmie oskrzelowej, niewydolności krążenia, nieżytach górnych dróg oddechowych, kamicy żółciowej i nerkowej, powiększeniu prostaty, miażdżycy
owrzodzeniach żołądka i dwunastnicy, hemoroidach, dolegliwościach kobiecych, chorobach dziecięcych, schorzeniach kręgosłupa, odchudzaniu, chorobach układu nerwowego i innych.

IRYDOLOGIA
polega na zlokalizowaniu objawów widocznych w tęczówce oka i dopasowaniu ich do odpowiednich schorzeń. Irydologia pozwala na bardzo dokładne określenie ogólnego stanu zdrowia i rozpoznanie zaburzeń w najwcześniejszej fazie ich rozwoju, gdy pacjent nie ma jeszcze konkretnych dolegliwości, na podstawie bezinwazyjnej analizy tęczówki oka, przy pomocy odpowiedniej aparatury optycznej. Lekarz w wyniku tej analizy może wskazać narząd lub układ gdzie toczy lub inicjuje się proces chorobowy.

Koszt wizyty: 100 zł

Jak do nas dojechać?

Dojazd autobusami do Hotelu Bristol: 116, 175, 178, 180, 222.

Na wizytę możesz zapisać się wypełniając poniższy formularz.