Graviola – Annona muricata- w leczeniu nowotworów

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Flaszowiec miękkociernisty, guanábana

graviola Annona muricata–  jest gatunkiem niewielkiego drzewa, dorastającego do 10 m wysokości.

Flaszowiec miękkociernisty

wywodzi się z Ameryki Środkowej oraz  Antyli. Kwitnie przez cały rok, a jadalne owoce dojrzewają w każdym miesiącu. Głównym rejonem uprawy jest Ameryka Środkowa.

 

 

image

Ludzie w afrykańskich i południowoamerykańskich krajach stosowali graviolę przy leczeniu infekcji, wirusów oraz pasożytów, depresji oraz złego samopoczucia. Badania potwierdziły, żę wyciąg z gravioli może pomagać w leczeniu tych chorób. Badania laboratoryjne wykazały, że wyciąg z gravioli mógł zabić niektóre formy komórek rakowych wątroby i piersi, które są odporne na chemioterapię.

3) „Onkolodzy są zgodni co do tego, że rak trzustki jest jednym z najtrudniejszych w leczeniu, dlatego diagnoza wykazująca raka trzustki jest prawie równoznaczna z wyrokiem śmierci. Badania wykonane przez grupę badawczą raka w Departamencie Biochemii i Biologii Molekularnej na University of Nebraska wykazały, że graviola zabija komórki rakkowe trzustki poprzez zahamowanie metabolizmu komórkowego. Ta zdolność zwalczania guza została potwierdzona tak w probówkach, jak i na żywych organizmach. Graviola działa poprzez zahamowanie wielu ścieżek sygnalizujących, które odpowiadają za wzrost komórek, jak długo żyją oraz w jaki sposób guz nowotworowy się rozprzestrzenia . Dzięki zmianie tych parametrów, wzrost komórek rakowych uległ znacznemu spowolnieniu. Grupa badawcza ocenia wynik testów jako obiecujące. ”

Jednym z jej składników aktywnych, które zostały dobrze przebadane, opisane i udokumentowane, jest grupa substancji zwana

Annonaceous acetogenins

. Występują one jedynie w rodzinie Annonaceous, do której należy Graviola.

Te składniki fitochemiczne były wnikliwie przebadane i opatentowane na całym świecie za swoje biologiczne właściwości.

Graviola  

obfituje ponadto w kwas askorbinowy (witamina C) , kwas mlekowy (lactic acid) , kwas cytrynowy (citirc acid) oraz jabłkowy.

Zawiera także witaminy i minerały, jak żelazo, fosfor, wapń, witaminy a, b1 oraz b2.

GRAVIOLA od Holistic (Szwecja) jest suplementem diety, w którego skład wchodzi 100 kapsułek Gravioli, 350 mg / każda. Graviola Holistic jest suplementem diety z liścia i łodygi rośliny.


Flaszowiec miękkociernisty, guanábana, graviola HOLISTC KUPISZ TUTAJ

 

 

image

źródło informacji

WIKIPEDIA

http://www.cancerresearchuk.org/about-cancer/cancers-in-general/cancer-questions/can-graviola-cure-cancer

3)

http://www.naturalnews.com/038624_graviola_cancer_study_breast.html#

 

suplementy diety holistic