Holistic Chrom GTF suplement diety o najwyższej biodostępności wspomagający odchudzanie

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Holistic Chrom GTF
Suplement Diety
Kraj importu: Szwecja

Chrom GTF (Krom GTF) Holistic jest suplementem diety zawierający biodostępną, najbezpieczniejszą i najlepiej przyswajalną przez organizm formę organicznego chromu (GTF ). GTF – (ang. glucose tolerance factor ) – czynnik tolerancji glukozy, chrom biologicznie aktywny.

big_Chrom-GTFJest to bardzo ważny dla organizmu pierwiastek, który polecany szczególnie jest osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy; wspomaga proces odchudzania poprzez kontrolę i zmniejszenie łaknienia (apetytu). Ułatwia także kontrolę cukru w organizmie. Chrom współpracuje z insuliną wspomagając zdrowy jej poziom we krwi, odgrywa także ważną rolę w prawidłowym użyciu przez organizm białek, tłuszczów i węglowodanów.

Należy mieć również na uwadze, że sam chrom nie wystarczy, by pozbyć się dodatkowych kilogramów.  Tylko połączenie zdrowej diety, aktywności fizycznej i odpowiedniej suplementacji może zapewnić widoczne efekty.

Chrom jest ważny z uwagi na kontrolę stężenia cukru we krwi, pracuje on z insuliną, hormonem wydzielanym przez trzustkę poprzez ułatwienie transportu glukozy we krwi do komórek. W przypadku obniżonego stężenia cukru we krwi człowiek poszukuje słodkich przekąsek, co skutkuje wzrostem wagi. Właściwy poziom chromu w organizmie pomaga zapobiegać wahaniom poziomu cukru, które skutkują podjadaniem.

Chrom  zapobiega miażdżycy, wpływa na utrzymanie równowagi między poziomem dobrego (HDL) i złego (LDL) cholesterolu.

Obszar zastosowania Chromu GTF:

  • kontrola łaknienia, obniżenie apetytu,
  • wsparcie procesu odchudzania
  • kontrola poziomu cholesterolu
  • optymalizacja wydzielania insuliny
  • wsparcie syntezy glikogenu

 

Chrom GTF jest suplementem diety.
Chrom występuje w brokułach, pomidorach, szpinaku, agreście, czarnym pieprzu, pełnych ziarnach, małżach, mięsie, jabłkach, kaszy, drożdżach piekarskich. GTF (Glucose Tolerance Factor) oznacza czynnik tolerancji glukozy.
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi i prawidłowego metabolizmu makroelementów.
Zawartość: 100 kapsułek roślinnych 200 µg. Wyłącznie organiczne składniki mineralne.


Skład:

  • wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna)
  • pikolinian chromu
  • ditlenek krzemu

 

Kapsułka roślinna surowiec z celulozy z sosny
Każda kapsułka zawiera chrom 200 µg (500% ZDS)
Dozowanie dla dorosłych: 1-3 kapsułki dziennie lub wg zalecenia.
UWAGA!: Jeżeli bierzesz leki na cukrzycę zwiększaj dawkę chromu powoli i ostrożnie.
Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

 

Chrom GTF 200mcg wspomaganie odchudzania, kontrola apetytu Holistic 100 kaps