Holistic Graviola suplement diety posiadający właściwości antynowotworowe

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Holistic Graviola

Suplement Diety, 100 kapsułek
Kraj importu – Szwecja

 

Graviola jest rośliną pochodzącą z rejonu lasów tropikalnych Ameryki Centralnej i Południowej. Osiąga rozmiar do nawet ok. 5-6 metrów wysokości i rodzi owoce w kształcie serca. Jednym z jej składników aktywnych, które zostały dobrze przebadane, opisane i udokumentowane, jest grupa substancji zwana Annonaceous acetogenins. Występują one jedynie w rodzinie Annonaceous, do której należy Graviola.

Wszystkie części tej rośliny- kora, nasiona, liście, korzenie, żywica i owoce mają uzdrowicielskie działanie.

big_Graviola_Annona_murcata

Te składniki fitochemiczne były wnikliwie przebadane i opatentowane na całym świecie za swoje biologiczne właściwości.

 

Graviola jest bogata w
-kwas askorbinowy,
-kwas mlekowy,

-kwas cytrynowy
-kwas jabłkowy.

 

Zawiera także witaminy i minerały, jak żelazo, fosfor, wapń, witaminy a, b1 oraz b2.

 

Tradycyjnie Graviola stosowana jest w przypadkach:

– zakażenia bakteryjnego i grzybicznego

– wewnętrznych pasożytów i robaków

– wysokiego ciśnienia krwi

– depresji, stanów lękowych, stresu i zaburzeń nerwowych

– jako antyoksydant

– jako wsparcie systemu odporności

– jako wsparcie zdrowia serca

– do wspierania zdrowego podziału komórkowego

– do zapobiegania niezdrowego wzrostu komórek

 

Antynowotworowe działanie Gravioli

 

Owoce gravioli są bogatym źródłem węglowodanów, zwłaszcza cukrów prostych (glukozy, fruktozy), zawierają witaminę C, potas a także magnez, fosfor i żelazo.

W liściach flaszowca występują unikalne związki tzw. acetogeniny annonaceowe, które mają działanie przeciwnowotworowe na pewne grupy komórek rakowych i to już przy stosowaniu niskich dawek. Pierwsze badania przeprowadzono w latach 70-tych XX wieku przez National Cancer Institute potwierdziły, że w roślinie występują acetogeniny, którewpływają  hamująco na wzrost komórek rakowych, w przypadku nowotworów między innymi piersi, prostaty, trzustki, płuc oraz chłoniaka. Związki te działają na 12 typów nowotworów. Wyróżniają się tym, że uszkadzają tylko komórki rakowe bez skutków ubocznych dla tkanek zdrowych. Jest to przeciwieństwo do powszechnie stosowanej chemioterapii, która wywołuje szereg skutków ubocznych także na komórkach zdrowychDodatkowo badania prowadzone na Purdue University w Indianie wykazały, że acetogeniny mają działanie antynowotworowe silniejsze niż powszechnie stosowane leki w przypadku raka piersi opornego na ich działanie. Niektóre źródła podają, że roślina jest 10 000 razy skuteczniejsza od chemioterapii.

 

Czemu zatem tak mało słyszymy o tej roślinie i jej dobroczynnym wpływie? Padają twierdzenia, że jest to spisek wielkich koncernów, które nie mogą uzyskać podobnego efektu w sposób syntetyczny.

 

Zawartość:

350mg czystej Gravioli (Annona murcata) z liścia oraz łodygi

Żadnych substancji wiążących, wypełniaczy i dodatków

Kapsułka jest pochodzenia roślinnego, surowiec wykonany z celulozy z sosny.

 

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

 

Graviola czysta Annona murcata Holistic 350mg 100 kaps