Holistic Kreatyna Najdoskonalszym suplementem diety w historii

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Holistic Kreatyna

Suplement Diety, 400 g
kraj importu: Szwecja

 

Lubisz dużo trenować? My tak!

Kreatyna jest bardzo popularnym wsparciem dla tych, którzy dużo ćwiczą. Właściwie, jest to jeden z najpowszechniej stosowanych suplementów diety.

 big_kreatyna_monhydrat_kreatyny_100_procent_Holistic_SZwecja

Najdoskonalszym suplementem diety w historii jest kreatyna, powoduje spektakularne przyrosty masy mięśniowej i siły. Wyniki osiągane są w niesamowicie szybkim czasie.

 

Skuteczność pierwszych cykli z zastosowaniem kreatyny może być porównywalna z efektami cykli sterydowych.

 

Należy też zaznaczyć, że kreatyna oprócz swej niezwykłej skuteczności jest jednym z najtańszych i najlepiej poznanych suplementów.  Jej przydatność potwierdzona została niemalże we wszystkich dyscyplinach sportowych.

 

Nie należy pomijać dodatniego wpływu kreatyny na wydolność w sportach wytrzymałościowych.

 

Kreatyna uczestniczy w  anabolicznych i energetycznych procesach, przy czym gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosującym ją.

 

 

Kreatyna zwiększa możliwości fizyczne w warunkach powtarzalnego wysiłku fizycznego, wykonywanego w krótkim odcinku czasowym i charakteryzującym się wysoką intensywnością. Dla osiągnięcia tego efektu musisz przyjmować przynajmniej 3g dziennie kreatyny.

 

Kreatyna jest naturalnie wytwarzana przez wątrobę. Nasze ciało ma przeciętną ilość 3.5-4 gramów kreatyny na 1 kg masy mięśniowej, jednak same mięśnie mogą zmagazynować do 5 gramów, jeżeli stosujesz suplementy zawierające kreatyne.

 

Dzięki kreatynie osiągniesz korzyści, stosując ją przez 8 tygodni przed dużym wyścigiem lub gdy trening jest ciężki i potrzebujesz dodatkowego super wsparcia. Następnie, wskazanym jest przerwać spożywanie produktu na przynajmniej cztery tygodnie, tak aby osiągnąć podobny efekt następnym razem.

 

Zawartość: 400g

 

Składniki: monohydrat keratyny – 100%

 

Dozowanie dla dorosłych: 3-6 gramów (ok. 1-2 łyżeczek) na dawkę z 2-4 decylitrami wody lub wg zalecenia, przed, w trakcie lub po treningu. Najlepiej rozpuść w ciepłym płynie.

 

Jest to popularna praktyka w fazie „ładowania” kreatyny. Następnie, weź 1-2 łyżeczki od herbaty 4 razy dziennie przez 4 dni. Następnie, kontynuuj 1-2 łyżeczki dziennie.

 

Unikaj przyjmowania kreatyny w czasie ciąży i laktacji. Unikaj łączenia kreatyny z kofeiną z uwagi na stymulację centralnego systemu nerwowego.

 

 

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

 

Kreatyna monohydrat kreatyny 100% Holistic dla sportowców 400g