Holistic LactoVitalis Kids probiotyk przeznaczony dla dzieci

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0
Holistic LactoVitalis Kids – Probiotyk dla Dzieci Suplement Diety
Bakterie Jelitowe dla Dzieci

 

Kraj importu: Szwecja

big_probiotyk_dla_dzieci_jelitowa_flora_bakteryjna_dla_dzieciLactoVitalis Kids jest tabletką do żucia, która zawiera 1 miliard żywych bakterii kwasu mlekowego. W jelicie jest ponad 500 różnych gatunków bakterii, a w sumie w jelicie znajduje się 10 razy więcej bakterii niż komórek w Twoim Ciele. Co sprawia, że LactoVitalis Kids jest tak skuteczny ? – to podwójna enkapsulacja, zależna od pH.

Im bardziej kwaśny żołądek, tym lepiej chronione są bakterie. Dopiero przy poziomie pH bliskim 7 nienaruszone bakterie zostają uwolnione. To właśnie dlatego zaleca się branie LactoVitalis w trakcie posiłków, ale można go przyjmować również między posiłkami.

 

Spożywane pokarmy ulegają trawieniu w jelitach. Wskutek tego organizmowi dostarczane są składniki odżywcze oraz usunięte z niego zostają z zbędne produkty przemiany materii a także toksyny. Przyjmuje się, że prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego uzależnione jest od zachowania właściwej równowagi flory bakteryjnej bytującej w jelitach.
W wielu pracach naukowych potwierdzone zastało, że zachwianie równowagi mikrobiologicznej w ekosystemie przewodu pokarmowego może prowadzić do takich problemów zdrowotnych jak między innymi niestrawność, osłabienie systemu odpornościowego i podatność na biegunki. Stres, niewłaściwy sposób żywienia, coraz częstsze kuracje antybiotykowe lub zwykłe zmęczenie mogą doprowadzić do zaburzenia naturalnego składu mikroflory jelitowej.
Przez długi czas uważano, że dalsze odcinki jelit a w szczególności jelito grube odgrywa nieznaczną rolę w stanie odżywienia ludzi. Niedawno przedstawione badania wykazały, że mikroflora jelita grubego odgrywa bardzo ważną rolę w utrzymaniu zdrowia. Badania te dowiodły, że rola jelita grubego wcześniej była bardzo niedoceniana.

 

 

Lactovitalis Kids może być przechowywany w temperaturze pokojowej przez 12 miesięcy. Przynajmniej 80% bakterii będzie nienaruszona do końca daty przydatności, co jest ewenementem na rynku.

 

Zawartość: 30 tabletek

 

Skład:

Substancje słodzące (izomalt, ksylitol)

FOS (fruktooligosacharydy)

Wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna)

B. lactis

B. longum

L. acidophilus

L. plantarum

S. thermophilus

Stabilizator (Hydroksypropylometyloceluloza )

Substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu)

Naturalny aromat cytrynowy

 

Zawartość w 1 tabletce
B. lactis 200 milionów
B. longum 200 milionów
L. acidophilus 200 milionów
L. plantarum 200 milionów
S. thermophilus 200 milionów
FOS (fruktooligosacharydy) 75 mg

 

Dawkowanie dla dzieci i dorosłych.

1 tabletka dziennie podczas posiłku. Dozowanie można zwiększyć do 2-4 tabletek dziennie.

LactoVitalis Kids zawiera cukier brzozowy (ksylitol) i jego nadmierne spożycie może mieć efekt przczyszczający.

 

Wskazania:

·         Brak równowagi w żołądku i jelitach

·         Zakażenia

·         Alergie

·         Po antybiotykach

·         Najlepszy przyjaciel w podróży!

 

Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, aby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Produkt trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

 
Probiotyk dla Dzieci Jelitowa Flora Bakteryjna LactoVitalis Kids Holistic 30 tabl