Holistic Magnez w sprayu składający się z wody z Great Salt Lake

wpis w: Aktualności, Suplementy | 0

Holistic Magnez w sprayu

Magnez w sprayu od Holistic składa się z wody z Great Salt Lake, która jest oczyszczona i skoncentrowana przez ewaporację. Oprócz magnezu, zawiera także ponad 70 minerałów i pierwiastków śladowych w formie jonowej, która są łatwo absorbowalne przez skórę. To czyni ją delikatną i piękną.

big_magnez-w-sprayu-Holistic
Magnez zaliczany jest do najcenniejszych biopierwiastków.  W ludzkim organizmie pełni wyjątkową rolę. Bierze udział w przebiegu fotosyntezy oraz uczestniczy w ważnych reakcjach enzymatycznych. Aktywuje ponad 320 enzymów.

 

Magnez jest potrzebnym nam pierwiastkiem od momnetu urodzenia aż do śmierci. Już na etapie ciąży może warunkować jej przebieg ponieważ jego niedobór u kobiet zachodzących w ciążę prowadzi często do tzw. nadskurczliwości macicy i w efekcie powodem poronienia. Świadomie planowane macierzyństwo powinno więc dotyczyć m.in. dobrej suplementacji magnezu juz na mniej więcej na trzy, cztery miesiące przed chęcią zajścia w ciążę. W Wielkiej Brytanii funkcjonują kliniki, do których zgłaszają się pary, aby zbadać poziom różnych biopierwiastków w organizmie. Zarówno przyszła matka, jak i ojciec otrzymują wskazówki jak powinni uzupełnić powstałe w orgazmie braki. Dzięki temu ciąża może być donoszona, a dziecko po urodzeniu nie cierpi na brak apetytu, dobrze śpi, nie jest płaczliwe. Niedobór magnezu u noworodka może być przyczyną syndromu „nagłej śmierci łóżeczkowej“.

W ekstremalnych przypadkach niedobór magnezu może prowadzić do nagłej śmierci. Jeśli w następstwie silnego stresu dochodzi do znacznego ubytku magnezu, występuje skurcz mięśni, w tym także mięśnia sercowego. Następuje proces niedotlenienia i serce przestaje funkcjonować. Są to zdarzenia występujące bardzo rzadko, ale dotyczące także młodych ludzi.

 

Zastosowanie:
Naciśnij spray 5-10 razy kierując na wybrane miejsce na skórze. Dziesięciokrotne naciśnięcie sprayu dostarcza ok. 125mg czystego magnezu. Wmasuj w skórę dla najlepszych efektów a następnie spłucz po 20-30 minutach. Spray wspaniały jest do kąpieli dla stóp. Podczas pierwszych zastosowań, może pojawić się szczypanie, co jest zupełnie normalne. W przypadku wystąpienia podrażnienia, zaprzestań stosowania.
Gdy magnez w sprayu będzie wysychał na skórze, uformują się niewielkie, pozostałości minerałów w formie kryształków soli. Jest to zjawisko normalne. Pozostałość tę spłucz lub wytrzyj wilgotnym ręcznikiem. Jeżeli skóra będzie sucha wetrzyj w nią odrobinę oleju, najlepiej kokosowego.
UWAGA!
Nie stosuj sprayu na twarz lub oczy. Unikaj kontaktu z wrażliwymi partiami ciała. Zaprzestań stosowania w przypadku wystąpienia przedłużającego się podrażnienia.

Do użytku zewnętrznego.

 

Magnez w sprayu i 70 minerałów i pierwiastków śladowych Holistic 60ml