Kąpiele i spa – tradycje naszego wybrzeża

wpis w: Aktualności | 0
Varberg, fot. Hövding/Wikimedia Commons
Varberg, fot. Hövding/Wikimedia Commons

Od początku XIX wieku Varberg było odwiedzane przez ludzi, którzy poszukiwali odpoczynku, relaksu i chcieli zaczerpnąć korzyści z dobrodziejstw kąpieli w tutejszych wodach. Dzisiaj robimy wszystko, aby ta 200-letnią spuścizna była kontynuowana.

Tradycje kąpielowe SPA polegają na wykorzystaniu wszystkiego, co do zaoferowania ma natura, dlatego bazujemy na tym, wykorzystując pełną gamę naszych produktów. Dzięki temu, dajemy możliwość doświadczenia niezwykłych efektów relaksującej kąpieli z wodorostów, wypróbowania działania scrubu solnego na skórę i upajania się niepowtarzalną wonią skóry po umyciu jej mydłem z trawą cytrynową.

Dwa wieki później Varberg nadal słynie z pierwszorzędnych hoteli i nienagannych plaż. Jeżeli coś się zmieniło, to tylko to, że dzisiaj zamiast arystokracji, odwiedzają miejscowość modnie ubrani goście i surferzy z rozjaśnionymi słońcem włosami. Produkty L:A Bruket są uwielbiane przez jednych i drugich.

Mięta Sól do Kąpieli LA BRUKET

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą L:A Bruket. , w której asortymencie znajdują się także ręcznie zbierane wodorosty, wykorzystywane do leczniczych kąpieli SPA i nie tylko.