KONKURS – do wygrania zestawy kosmetyków naturalnych

 aktualizacja  – rozstrzygnięcie konkursu (początek)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt pod adresem mail: kontakt@sklep.sveaholistic.pl

nagrody w konkursie

 

aktualizacja  – rozstrzygnięcie konkursu (koniec)

____________________________________

Dzisiaj mamy dla Was Konkurs, po którego rozstrzygnięciu Zwycięzcy otrzymają 3 zestawy naturalnych, włoskich kosmetyków LaSaponaria:)  ( O marce LaSaponaria możecie przeczytać tutaj ) .

Zapoznaj się z pytaniem konkursowym poniżej :)

KONKURS Naturalne Kosmetyki EKO do Wygrania
KONKURS Naturalne Kosmetyki EKO do Wygrania

 

Zadanie jest proste: 

Wejdź na nasz FanPage na Facebooku ( link TUTAJ) i w komentarzu pod tym i tylko tym postem odpowiedz na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest następujące:

- Wyobraź sobie, że tworzysz własną markę kosmetyków naturalnych :)

a. nadaj unikalną nazwę swojej wspaniałej, nowej marce oraz napisz

b. jaki produkt stworzysz w pierwszej kolejności (np. szampon, krem do twarzy, dezodorant ……etc.) . Następnie w 1-4 zdaniach podaj argumentację swojego wyboru.

Udzielając odpowiedzi należy uwzględnić podpunkty a. oraz b.. Pamiętaj, aby odpowiedź była kompletna. Nie wysyłaj nam zgłoszeń na pocztę, wiadomość na FB ani innymi kanałami, gdyż liczy się tylko ta odpowiedź, którą zawrzesz w komentarzu pod tym postem (TUTAJ). 

Odpowiedzi na leży podawać w komentarzach do dnia 30.06.2016.

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu, który dostępny jest TUTAJ

 

NAGRODY !!!!!

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy naturalnych kosmetyków włoskich marki LASaponaria :)

 

Oto one:

Zestaw nr 1:

1. Naturalny, delikatny szampon do włosów Extravergine z oliwką z oliwek, aloesem, olejem lnianym do częstego mycia włosów.  Dzięki swojej delikatności może być stosowany przez całą rodzinę.  Pełna charakterystyka produktu na stronie sklepu tutaj.

2. Naturalne mydło Propolis & Cytryna na bazie oliwy z oliwek, o właściwościach łagodzących i zmiękczających.Pełen opis produktu znajduje się tutaj.

Konkurs Kosmetyki naturalne LaSaponaria do Wygrania 2

Zestaw Nr 2:

1. Naturalny szampon lniany Szałwia i Cytryna  – niezwykle pomocny w przypadku włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu. Wzbogacony naturalnymi olejkami eterycznymi. Pełny opis produktu znajduje się tutaj.

2. Naturalne mydło  Pomarańcza & Cynamon na bazie oliwy z oliwek i kokosa. Pełny opis produktu znajduje się tutaj:

Konkurs Kosmetyki naturalne LaSaponaria do Wygrania

Zestaw nr 3:

1.Naturalny szampon lniany Słonecznik & Słodka pomarańcza, stworzony dla włosów suchych; przywraca blask i witalność włosom osłabionym. Zawiera siemię lniane, roślinne białka, wyciąg moringi i słonecznika, kwas pantotenowy,żel aloesowy, olejek eteryczny słodkiej pomarańczy i pelargonii. Więcej informacji o produkcie znajduje się tutaj.

2.Naturalny szampon w kostce z rozmarynem i lawendą. Bogactwo naturalnych składników aktywnych: lawenda, rozmaryn, jałowiec, cytryna, organiczna oliwka,olejek jojoba, siemię lniane, drzewo herbaciane. Więcej informacji na temat produktu znajduje się tutaj.

Konkurs Kosmetyki naturalne LaSaponaria do Wygrania 4

 

Na Wasze Zgłoszenia Czekamy do 30.06.2016 :) Zapraszamy do udziału w konkursie >> TUTAJ >>

 

Więcej o naturalnych kosmetykach marki LaSaponaria dowiesz się w naszym sklepie Internetowym

Kosmetyki ekologiczne i naturalne suplementy diety Holistic Sklep internetowy

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, ul. Karowa 18a

Kosmetyki natralne i suplementy Diety Holistic WARSZAWA SKLEP Stacjonarny 1

Poniżej wyciąg z Regulaminu Konkursu. Cały regulamin dostępny jest TUTAJ.

.

§3
3.1. Konkurs trwa od dnia 18.06.2016r. do dnia 30.06.2016 r.
3.2. Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 4.07.2016 r.
3.3. Konkurs organizowany jest na blogu firmowym blog.sveaholistic.pl, a odpowiedzi udzielane przez Uczestników podawane są za pośrednictwem portalu facebook.com pod postem wskazanym w punkcie 5.1. niniejszego Regulaminu.

3.4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu firmowym dostępnym pod adresem http://blog.sveaholistic.pl/

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

(…)

§5
5.1.Aby wziąć udział w konkursie, należy spełniać warunki określone w §4 oraz odpowiedzieć na podane w p. 5.2. pytanie konkursowe. Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna zostać podana wyłącznie w komentarzu do postu dostępnego pod adresem ……. .

5.2. Pytanie konkursowe jest następujące:

- Wyobraź sobie, że tworzysz własną markę kosmetyków naturalnych :)

a. nadaj unikalną nazwę swojej wspaniałej, nowej marce oraz napisz

b. jaki produkt stworzysz w pierwszej kolejności (np. szampon, krem do twarzy, dezodorant ……etc.) . Następnie w 1-4 zdaniach podaj argumentację swojego wyboru.

5.3. Udzielając odpowiedzi należy uwzględnić podpunkty a. oraz b.. Odpowiedzi niekompletne lub udzielone za pośrednictwem innych kanałów, w innych miejscach niż podany w p. 5.1. link lub w inny sposób (np. mail, wiadomość na FB, telefon, komentarz pod postem innym niż w/w etc.) nie będą uwzględniane przy rozstrzygnięciu konkursu.

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW I NAGRODY

(…)

§7

7.1 Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 4.07.2016 r na blogu firmowym http://blog.sveaholistic.pl/. Wyniki zostaną podane także na fan page’u fb.com/sveaholistic

7.2. Zwycięzca proszony jest w ciągu 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników do podania swojego adresu wysyłkowego na terenie Polski oraz numeru telefonu na adres poczty elektronicznej organizatora: konkurs@sklep.sveaholistic.pl

7.3. Dane przekazane przez Zwycięzcę będą wykorzystane jedynie jednorazowo do wysyłki nagrody. Dane te nie będą gromadzone ani wykorzystywane do celów marketingowych innych, jak prawidłowe wysłanie Nagrody.

§8
8.1. Nagrodami w konkursie są wskazane w §6.1. przez Organizatora naturalne kosmetyki włoskie LaSaponaria.

8.2. Nagrody nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny. 

8.3. Wysyłka nagród może odbywać się jedynie na terenie Polski. Organizator nie wysyła nagród zagranicę.

8.4. Nagrody zostaną wysłane do Zwycięzców w ciągu 7 dni roboczych od chwili podania przez Zwycięzcę pełnych i prawidłowych danych wysyłkowych oraz numeru telefonu.

8.5. Nagrody wysyłane są do Zwycięzców za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.

USTALENIA KOŃCOWE


§9.

9.1.Jeden użytkownik może wziąć udział w konkursie jeden raz. Nie jest dozwolone branie udziału w konkursie przy wykorzystaniu wielu kont, w tym kont fikcyjnych.

9.2. W przypadku, gdy Uczestnik udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe więcej niż jeden raz, Organizator weźmie pod uwagę tylko pierwszą, kompletną odpowiedź.

9.2. Użytkownicy korzystający z kont fikcyjnych lub biorący udział w konkursie przy użyciu wielu różnych kont, a także utrudniający prawidłowy przebieg konkursu i usiłujący wpłynąć na wynik będą dyskwalifikowani i nie brani pod uwagę podczas wyłaniania Zwycięzców.

9.3. Reklamacje i uwagi należy zgłaszać do.Organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej : konkurs@sklep.sveaholistic.pl

(…)