Mocny Probiotyk jelitowa flora bakteryjna z 10 szczepów bakterii

wpis w: Aktualności | 0

LactoVitalis od Holistic jest szwedzkim suplementem diety – jest to silny i skuteczny probiotyk.

LactoVitalis dostarcza minimum 6 miliardów bakterii kwasu mlekowego pochodzących z 10 różnych szczepów bakterii. Ponadto zawiera witaminę C oraz cynk, które wspólnie przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i pomagają chronić komórki przed  stresem oksydacyjnym.
probiotyk flora bakteryjna jelit z 10 szczepów bakterii
probiotyk flora bakteryjna jelit z 10 szczepów bakterii
W jelitach jest ponad 1000 różnych gatunków bakterii; bakterii jest w sumie  10 razy więcej w jelitach, niż komórek w organizmie. Stres, nieodpowiednia dieta i leki przyczyniają się do powstawania nieodpowiedniej flory jelitowej.  W przypadku dalekich podróży do krajów egzotycznych jesteśmy dodatkowo narażeni na biegunkę oraz inne problemy.
Witamina C oraz cynk
LactoVitalis zawiera bakterie kwasu mlekowego,  które w połączeniu z witaminą C oraz cynkiem,  przyczyniają się dp prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Jakość jest dla nas ważna!
Najczęściej spotykane to  3 do 5 szczepów bakterii w jednym produkcie. LactoVitalis zawiera 10 rozmaitych szczepów bakterii. Jedynie w pełni mlekowe kultury bakterii.

W ofercie także LactoVitalis Kids – probiotyk dla dzieci.

Zapraszamy do sklepu (tutaj), gdzie można kupić probiotyk LactoVitalis tutaj.