Naturalna Pomadka ochronno-odżywcza do ust multiwitaminowa z olejkiem rycynowym La Saponaria

big_pomadka_ochronno_odzywcza_do_ust_multivitaminaTa apetyczna pomadka o smaku mandarynki pozostawia na ustach delikatny i lśniący ochronny filtr, który podkreśla kształt oraz naturalny kolor warg nadając im odpowiednie nawilżenie i miękkość.

Dzięki obecności cennych witamin E, A, B i C zawartych w naturalnym olejku z kiełków pszenicy, wyciągowi marchwii i tokoferolowi chroni usta przed starzeniem się.

Ekologiczna pomadka ochronno-odżywcza do ust Multivitamina LaSaponaria nie zawiera składników odzwierzęcych.

Naturalne składniki aktywne: Olej rycynowy, olejek z kiełków pszenicy, wyciąg marchwi, witamina E,mandarynkowy olejek eteryczny.

Rada: Przechowuj pomadkę w odpowiedniej temperaturze: zbyt wysoka może ją zmiękczyć i złamać, a zbyt niska sprawi, że stwardnieje i będzie trudniej ją rozprowadzić na ustach.

Pojemność: 7 ml

Składniki: Ricinus Communis Oil*, Cera Carnauba, Zea Mays Germ Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Tocopheryl Acetate, Citrus Nobilis Peel Oil, Linseed Acid, Tocopherol, Limonene (* z ekologicznych upraw).

Produkt certyfikowany veganok logosuoloesalute

Wyprodukowano we Włoszech metodą rzemieśliniczą
LaSaponaria to marka naturalnych, ekologicznych kosmetyków wytwarzanych ręcznie, sposobem rzemieślniczym we Włoszech.

LaSaponaria kosmetyki naturalne z Włoch


Filozofia marki

Babcine opowieści, zamiłowanie do rzeczy dobrych i prawdziwych, chęć uczynienia wszystkiego co najlepsze, aby pozostawić niezauważalny ślad na drodze, którą przemierzamy oraz uczynić maksimum dobrego z naszej wiedzy – to tylko niektóre elementy, z których narodziła się La Saponaria. Pierwsze kroki stawialiśmy produkując naturalne mydło i już nie zatrzymaliśmy się – potem przyszedł czas na kremy, szmpony, żele do kąpieli, oleje do masażu – wszystkie produkty wytwarzne sposobem rzemieślniczym, na bazie oleju z oliwek, składników ekologicznych i pozyskiwanych w zgodzie z zasadami gospodarki zrównoważonej. Za każdą receptą kryją się tradcyja produkcji, współpraca z małymi, lokalnymi hodowcami oraz stałe poszukiwanie nowych składników oraz przepisów o minimalnym wpływie na środowisko, delikatnych i wydajnych dla naszej skóry.

Nasze priorytety
1. Km 0 i wsparcie lokalnych producentów
2. Składniki bio ( Certificazione Biocosmesi Suolo & Salute )
3. Dokładne wytwórstwo rzemieślnicze
4. Proste recepty, wydajne o małym wpływie na środowisko
5. Nie dla SLS, silikonów, EDTA, zapachów, kolorów syntetycznych oraz pochodnych z przetwórstwa ropy naftowej
6. Nie dla oleju palmowego oraz składników pozyskiwanych wbrew regułom gospodarki zrównoważonej
7. Nie dla testów na wierzętach (lista Vivo Cruelty Free)
8. Opakowanie lekkie, ekologiczne, nadające się do recyklingu
9. Sprawiedliwa cena

 

Naturalna Pomadka ochronno-odżywcza do ust multiwitaminowa La Saponaria 7ml