Naturalne Kosmetyki w Salonie Kosmetycznym

WISE Naturkosmetik to nie tylko sprawdzone, ekskluzywne, a co najważniejsze – naturalne kosmetyki. WISE to również doświadczenie – poparte ponad kilkunastoletnią obecnością na rynkach zachodnich, skuteczność – poparta badaniami i szkoleniami w Axelsson’s Institut w Sztokholmie, to również wyjątkowość, luksus, wydajność oraz troska o środowisko naturalne.
ekologiczne  kosmetyki dla salonów kosmetycznych
Produkty WISE, są tworzone w Szwecji z tłoczonych na zimno olejów z upraw ekologicznych, olejków eterycznych, ekstraktów roślinnych. Kosmetyki WISE nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, syntetycznych barwników, sztucznych substancji zapachowych, PEG, Parabenów, SLS. Kosmetyki ani ich składniki nie są testowane na zwierzętach. Idealnie nadają się do ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych do salonów kosmetycznych , SPA oraz masaży leczniczych i relaksacyjnych. 
&
WISE proponuje salonom urody cztery podstawowe  zabiegi na twarz
- do cery tłustej / trądzikowej / Balans
- do certy dojrzałej / Age
- do cery suchej, wymagającej nawilżenia / Vital
- do cery wrażliwej & dla kobiet w ciąży / Sensitiv
&
Każdy z zabiegów to natychmiastowy efekt, wspaniałe doznania zmysłowe, aromaterapeutyczne i zadowolenie klienta.
&
Chcesz poznać bliżej nasze produkty ? Masz pytania związane ze współpracą z Twoim salonem, spa, gabinetem masażu ? Zapraszamy do kontaktu z nami TUTAJ: 
wise - szwedzkie kosmetyki naturalne dla spa