Naturalne kosmetyki z Włoch – La Saponaria

wpis w: Kosmetyki naturalne | 0

Od kilku dni w naszej ofercie znajdują się naturalne kosmetyki marki La Saponaria. Kosmetyki te wytwarzane są ręcznie we Włoszech, wg starych recept.

 

Naturalne Kosmetyki Włoskie LA SAPONARIA
Naturalne Kosmetyki Włoskie LA SAPONARIA

 

Filozofia marki

Babcine opowieści, zamiłowanie do rzeczy dobrych i prawdziwych, chęć uczynienia wszystkiego co najlepsze, aby pozostawić niezauważalny ślad na drodze, którą przemierzamy oraz uczynić maksimum dobrego z naszej wiedzy – to tylko niektóre elementy, z których narodziła się La Saponaria. Pierwsze kroki stawialiśmy produkując naturalne mydło i już nie zatrzymaliśmy się – potem przyszedł czas na kremy, szampony, żele do kąpieli, oleje do masażu – wszystkie produkty wytwarzne sposobem rzemieślniczym, na bazie oleju z oliwek, składników ekologicznych i pozyskiwanych w zgodzie z zasadami gospodarki zrównoważonej. Za każdą receptą kryją się tradcyja produkcji, współpraca z małymi, lokalnymi hodowcami oraz stałe poszukiwanie nowych składników oraz przepisów o minimalnym wpływie na środowisko, delikatnych i wydajnych dla naszej skóry.

naturalne kosmetyki włoskie La SAPONARIA
naturalne kosmetyki włoskie La SAPONARIA

 

Priorytety marki:

1. Km 0 i wsparcie lokalnych producentów
2. Składniki bio ( Certificazione Biocosmesi Suolo & Salute )
3. Dokładne wytwórstwo rzemieślnicze
4. Proste recepty, wydajne o małym wpływie na środowisko
5. Nie dla SLS, silikonów, EDTA, zapachów, kolorów syntetycznych oraz pochodnych z przetwórstwa ropy naftowej
6. Nie dla oleju palmowego oraz składników pozyskiwanych wbrew regułom gospodarki zrównoważonej
7. Nie dla testów na wierzętach (lista Vivo Cruelty Free)
8. Opakowanie lekkie, ekologiczne, nadające się do recyklingu
9. Sprawiedliwa cena

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naturalnych kosmetyków La Saponaria – produkowane metodą rzemieślniczą mydła w kostce, szampony, kremy na bazie naturalny olejków, w tym oleju arganowego to tylko niektóre propozycje ze słonecznej Italii :)

W kosmetykach tych odnajdzie się każdy miłośnik natury, gdyż wytwórcy wzbogacili swoje produkty w niezliczoną ilość naturalnych olejków eterycznych i wyciągów, wśród których znajdziemy m.in. aloes, mirt, miętę, eukaliptus, olejek arganowy, masło shea, olejek ze słodkich migdałów, zielona herbata, propolis, cytryna, słodka pomarańcza, róża, cynamon, nagietek, moringa i wiele, wiele innych. Tak więc La Saponaria to nie tylko upajające zapachy,  w 100% naturalne, ale również wydajne działanie, gdyż produkty przeznaczone są do rozmaitych typów skóry i włosów, dzięki czemu zaspokajają potrzeby szerokiego grona klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się  włoską ofertą kosmetyków naturalnych w naszym sklepie już dzisiaj. 

Naturalne kosmetyki z Włoch

Zdjęcia produktów pochodzą ze strony producenta lasaponaria.it i są własnością marki LaSaponaria.