Nowe Suplementy Diety w Naszym Sklepie

wpis w: Aktualności | 0

Kochani, zaktualizowaliśmy nasz dział Suplementy Diety i uzupełniliśmy asortyment o nowe produkty marki Holistic. W naszym sklepie znajdziecie m.in.

1. Witamina C buforowana neutralnie pH-7

Ascorbic Acid (kwas L – askorbinowy, lewoskrętna witamina C ) ma odczyn kwasowy, dlatego u niektórych osób mogą występować zaburzenia pracy żołądka. Witamina C od Holistic jest buforowana neutralnie, co oznacza, że ma pH=7. Dzięki temu witaminę C od Holistic mogą przyjmować nawet te osoby, które są wrażliwe na kwas askorbinowy.

witamina C buforowana neutralnie
witamina C buforowana neutralnie

2. Witamina C z bioflawonoidami w kapsułkach roślinnych

Ciało samodzielnie nie wytwarza witaminy C, która musi być dostarczana wraz z dietą. Witamina C zwiększa absorpcję żelaza. Witamina C wspomaga system odpornościowy i prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego oraz prawidłowy przebieg czynności psychicznych. Witamina C przyczynia się do prawidłowego formowania kolagenu, który jest podstawą prawidłowego funkcjonowania stawów, kości, zębów oraz naczyń krwionośnych.
Witamina C, askorbinian magnezu z bioflawonoidami
Zawartość: 90 kapsułek

Skład:
kwas askorbinowy
askorbinian magnezu
bioflawonoidy cytrusowe
wypełniacz ( celuloza mikrokrystaliczna)
Kapsułka jest pochodzenia roślinnego, a surowiec wykonany z celulozy z sosny

Witamina C Bioflav - witamina C z bioflawonoidami Holistic
Witamina C Bioflav – witamina C z bioflawonoidami Holistic

3. Grzyb Chaga Inonotus obliquus

Napój Chaga wykonany jest z suszonego grzyba Inonotus obliquus i zawiera naturalne witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, polisacharydy, kwas betulinowy, melaninę, fitoskładniki, ergosterol, beta glukan, sponiny, sterole, triterpeny, SOD (SuperOxide Dismutase – dysmutaza ponadtlenkowa), kompleks aminokwasów. Przez wielu ekspertów, Chaga jest uważany za króla wśród grzybów leczniczych, przed reishi, shiitake, maitake oraz agaricus blazei. Chaga od Holistic pochodzi z Finlandii. Jest suszony i mielony do rozmiaru odpowiedniego dla sitek do herbaty. Drobinki możesz oczyszczać i używać wielokrotnie, aż do chwili, gdy utracą kolor. Chaga ma delikatny posmak wanilii i nie musi być słodzony.

Chaga inonotus obliquus
Chaga inonotus obliquus

4. nasiona Chia Salvia Hispanica – bogate źródło omega 3

Nasiona Chia przez ponad 4000 lat były bardzo ważnym pożywieniem dla Indian zamieszkujących tereny Ameryki Południowej. Nasiona Chia są bogate w błonnik, proteiny, tłuszcze wielonienasycone i kwasy tłuszczowe Omega-3. Nasiona Chia mogą być spożywane ze wszystkim, zarówno z owsianką, chlebem, jak i sałatkami oraz koktajlami. Pełne nasiona chia powinny być moczone przez 5-10 minut przed użyciem. Podczas namaczania formuje się żel, który jest wyśmienity do spożywania.

holistic chia salvia hispanica omega-3
Salvia Hispanica Nasiona Chia

Zobacz produkty w dziale Raw Food oraz Suplementy Diety