Ograniczy olejek WISE dla niemowląt

Organiczny Olejek dla Niemowląt – przeciw egzemie, azs, stanom zapalnym 250ml

 

Naturalny, ekologiczny w 100%  olejek dla pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt, polecany w przypadku stanów zapalnych, egzemy,  – od 0 do 3-ciego roku życia. Dzięki całkowicie naturalnemu składowi może być stosowany przez każdego, także kobiety w ciąży  i matki karmiące piersią. pojemność: 250ml

large_wise_olejek_do_masa_u_niemowl_t_do_sk_ry_wra_liwejOlejek WISE Kids i atopowe zapalenie skóry, egzema u niemowląt:

Egzema jest stanem zapalnym skóry ( atopic dermatitis ). Przyczyną powstawania egzemy są najczęściej alergeny znajdujące się w pożywieniu ( np. mleko, jajka, gluten, soja i inne), czynniki genetyczne, środowiskowe, niewłaściwe kosmetyki, ostre detergenty i leki.
Terapia atopowego zapalenia skóry u dziecka polega na zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Kąpiele w letniej wodzie (nie zimnej ani nie gorącej) z dodatkiem ekologicznych olejków, a także stosowanie tuż po nich natłuszczania olejkiem, pozwala na zatrzymanie wilgoci w głębszych partiach skóry. Olejek  WISE Kids dodany do kąpieli Twojego dziecka skutecznie nawilża i natłuszcza skórę, zapobiegając jej wysuszaniu, łagodzi podrażnienia i świąd.
Olejek WISE Baby nie zawiera olejków eterycznych, a jedynie naturalne olejki roślinne z upraw ekologicznych. Dzięki organicznym składnikom roślinnym ze sprawdzonych źródeł produkt zachowuje wszystkie właściwości dobroczynne dla skóry.

  • Olejek z krokosza barwierskiegoma właściwości nawilżające i natłuszczające, co pozwala na natychmiastowe zatrzymanie wilgoci w skórze. Zawiera kwas linolenowy, omega-6  wypełniony dużą dawką witamin. Olej z krokosza barwierskigo zapobiega suchości skóry, zmiękcza ją i ma właściwości oczyszczające. Jego charakterystyka czyni go olejkiem idealnym do zwalczania egzemy, łuszczycy oraz trądziku.
  • Olej sezamowyzawiera m.in. witaminę E, dzięki czemu jest wspaniałym „nawilżaczem”, doskonale odżywia i działa przeciwzapalnie.
  • Olej z pestek moreli- bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, nawilża, odżywia i odbudowuje skórę.

WISE Baby to ekologiczny olejek o właściwościach odżywczych, może być z powodzeniem stosowany do oczyszczania skóry, masażu, nawilżająco do suchej cery oraz do zwalczania ciemieniuchy. Stanowi kombinację ekologicznych olejów z pestek moreliziaren sezamu oraz ostu, zawierających naturalne witaminy i kwasy tłuszczowe, niezbędne dla zdrowia skóry. Olejek nie zawiera żadnych konserwantów ani innych syntetycznych dodatków.
Zastosowanie:

Olejek do masażu dla niemowląt – pierwotnie było to główne przeznaczenie produktu, ale  olejek ma wiele innych zastosowań, stąd określenie „olejek uniwersalny”. Masując niemowlę, należy zwracać uwagę na jego reakcje, masowanie należy zakończyć maksymalnie po 5-10 minutach.

Zamiast mydła zastosuj olejek dla niemowląt, który oczyszcza skórę nie wysuszając jej i nie naruszając naturalnej bariery ochronnej. Nalej olejek na zwilżony płatek kosmetyczny i używaj jako mydło.
Olejek do kąpieli – użyj około 1 łyżki olejku, ogrzej go w dłoniach i wmasuj w skórę dziecka przed kąpielą, aby ochronić ją przed wysuszeniem. Olejek można też wlać bezpośrednio do kąpieli.

Postępowanie w celu zwalczenia ciemieniuchy  – ogrzej olejek do temperatury pokojowej podgrzewając butelkę w gorącej wodzie. Wcieraj olejek w skórę głowy. Pozostaw na 1 godzinę lub na cała noc. Ostrożnie usuń złuszczony naskórek.
Ingredients:
Prunus armeniaca*, Sesamum indicum*, Carthamus tinctorius*.
Skład Olej z pestek moreli*, olej sezamowy* oraz olej osetowy* – bez żadnych dodatków.
* Składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

Wyprodukowano przez: WISE Naturkosmetik, Szwecja

Organiczny Olejek dla Niemowląt – przeciw egzemie, azs, stanom zapalnym 250ml